top of page

Par mums

_MG_9783
_DSC1985
_MG_9836
_MG_9918
_MG_9800
_MG_9904
_MG_9930
_MG_9834
_MG_9846
_MG_9809
_MG_9908
_MG_9881
_MG_9796

Esam 100% Latvijas kapitāla uzņēmums un mūsu galvenais saimnieciskās darbības virziens ir komercplatību iznomāšana. Sekojot šim virzienam uzņēmuma mērķis vērsts uz nekustāmā īpašuma ilgtermiņa attīstību un modernizāciju.

Mūsu teritorijā atrodas ķieģeļu mūra ēkas, kuras būvētas 1913.gadā. Īpašumā, ar kopējo platību 37.700 m2, attīstīšanas koncepcija balstās uz veco ēku renovāciju un brīvās teritorijas apbūvi. Izmantojot pieredzējušu arhitektu pakalpojumus, ir izdevies apvienot vienā Biznesa Parka teritorijā dažādu laikmetu ēkas.

Lielāko daļu ķieģeļu mūra ēkas, pēc tehniskās ekspertīzes veikšanas un pozitīva slēdziena saņemšanas, ir izdevies saglabāt un tajās veikt vērienīgu rekonstrukciju, izveidojot tās par modernām, mūsdienu prasībām atbilstošām ēkām. Kaut arī šajā gadījumā ieguldītie līdzekļi ievērojami pārsniedz jaunas, līdzvērtīgas ēkas būvniecības izmaksām, tomēr vēsturiskais ēku izskats piešķir estētisku pievilcību un vizuālo baudījumu.

Dziļāk teritorijas iekšienē brīvajā teritorijas daļā uzbūvētas metāla konstrukciju ēkas, kurās apvienotas biroju, tirdzniecības un noliktavu telpas. Metāla konstrukciju ēkas izceļas ar to lielisko funkcionalitāti mūsu klientu vajadzībām, kā arī uzlabo kopējo ieguldīto investīciju rentabilitāti, ļaujot novirzīt daļu investīcijas vēsturisko ēku renovācijām.

 

 

Mūsu komanda

Mūsu komanda ir uzņēmuma pamats un dzinējspēks

Godīgums, apzinīgums, uzticēšanās, profesionālisms un individuāla pieeja katram klientam

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar attiecīgās profesijas darbinieku

Zane_L.jpeg

Zane

SABIEDRISKĀS ATTIECĪBAS

Ma%2525CC%252584ri%2525CC%252584te_edite

Mārīte

GRĀMATVEDE

Anita_S.jpeg

Anita

VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJA

Raitis%20copy_edited.jpg

Raitis

DIREKTORS

Edgars_S_edited_edited_edited.jpg

Edgars

JURISTS

Piedāvājam

Biroju telpas

Saviem klientiem piedāvājam

biroja telpu nomu komercdarbībai.

Biroja telpas ir izvietotas gan renovētās vēsturiskajās ēkās, gan jaunbūvēs.

Noliktavas

Kā vienu no lielākajām, mūsuprāt, priekšrocībām, piedāvājam apsildāmas telpas noliktavām, kas var būt vitāli nepieciešamas Jūsu biznesam.

Stāvlaukumus

Piedāvājam iespēju iznomāt apsargājamu vietu liegabarīta tehnikai vai precēm Biznesa Parka teritorijā.

bottom of page